no1

Mūsų kompanija, pirmoji Lietuvoje, pradėjo stalviršių gamybą iš Corian medžiagos 1995 m. Nuo pat veiklos pradžios mes skiriame ypatingą dėmesį bendradarbiavimui su baldus gaminančiomis ir importuojančiomis įmonėmis, dauguma jų iki šios dienos yra mūsų klientai.

zaliava

Corian medžiaga, daugiau kaip prieš 40 metų sukurta ir iki šiol gaminama JAV, kompanijos DuPont gamykloje. Lakštų pavidale, Corian yra gaunama iš mūsų regionui skirtų gamintojo sandėlių Belgijoje. Priklausomai nuo užsakymo komplektavimo aspektų, bet kurios spalvos lakštus mes atsivežame 2 savaičių laikotarpyje.

laikas

Gaminio gamyba, priklausomai nuo jo dydžio ir gamybos apkrovos, trunka taip pat iki 2 savaičių. Siekdami užtikrinti nepriekaištingą kokybę, stalviršių gamybą pradedame pamatavę pas klientą sustatytus baldus. Esant būtinybei, galima suderinti, kad stalviršiai būtų gaminami ir montuojami kartu su jūsų baldais.

etapai2

Visi gamybos etapai yra vienodai svarbūs, dėl to mūsų įmonės meistrai gaminį matuoja, gamina ir sumontuoja. Tokiu būdu, atsižvelgdami į kiekvieno kliento norus bei pageidavimus ir baldų bei patalpų specifikaciją, mes galime užtikrinti aukščiausios kokybės rezultatą.

darbuotojai

Mūsų įmonėje dirba meistrai, turintys daugiau nei 10 m. gamybos su Corian medžiaga patirtį. Bet kurio naujo darbuotojo, būtinai praėjusio specialius apmokymus, visus darbo etapus stebi ir kontroliuoja jo profesionalūs, ilgametę darbo patirtį turintys kolegos.

rupinasi

Rūpindamiesi klientais, mes neskirstome jų į didelius ar mažus, užsienio ar Lietuvos. Mums kiekvienas klientas yra pats svarbiausias.

 

kokybe2

Visi darbai turi būti atlikti laiku ir kokybiškai. Šia paprasta taisykle vadovaudamiesi mes žengsime į trečiąjį mūsų veiklos dešimtmetį.

 

Vienas iš mūsų pagrindinių tikslų, kad kiekvienas klientas gautų kuo pilnesnę informaciją tiek apie medžiagos privalumus,

tiek ir apie trūkumus. Aktualios informacijos nebūna per daug, todėl rekomenduojme pasidomėti ir atsisiūsti

žemiau pateikiamą pilnesnę gamintojo informaciją apie produktą.

Produkto informacija

pdf NEW Corian® Custom Shapes Collection (PDF)

pdf What is Corian®? (PDF)

pdf Corian® Spec Data (PDF)

pdf Corian® Use & Care Guidelines (PDF)

pdf Colours of Corian® (PDF)

pdf Colours of Corian® for Kitchen Worktops (PDF)

pdf NEW Corian® Tones (PDF)

pdf NEW Corian® World (PDF)