Apie medžiagą

Nematomi sujungimai

nematomi-sujungimai2Dėka šios unikalios savybės ir ilgametės mūsų meistrų patirties, galime pagaminti ir sumontuoti praktiškai neribotų matmenų gaminį, atrodantį lyg būtų toks vientisas, išlietas gamykloje. Pagal jūsų norus pagamintas stalvišis, kartu su plautuve ar praustuvu iš tos pačios medžiagos neturi jokių plyšelių, stačių kampų ar kitų sunkiai išvalomų vietų, kur kaupiasi kalkių nuosėdos ir purvas.


Beporis – higieniškas

beporis-higieniskasCorian® paviršius nėra impregnuojamas ar padengiamas kokiomis nors izoliacinėmis medžiagomis. Skirtingai nei akmuo ar medis, pati Corian® medžiaga yra beporė ir vienalytė visame storyje, todėl jokie skysčiai neįsigeria ir nelieka dėmių.


Netoksiškas ir neelergiškas

netoksiskas4Corian® yra gaminama iš naturalių mineralų, akrilo dervos ir spalvinių pigmentų, nenaudojant jokių sveikatai pavojingų ar alergiją sukeliančių medžiagų. Ši medžiaga atitinka net ir griežtus reikalavimus, keliamus maisto paruošimo ir sveikatos apsaugos įstaigose.


Didelė spalvų įvairovė

spalvu-ivairoveVienspalvės pastelinės ir ryškios, smulkiai ar stambiai margos, unikaliai raštuotos – didelė spalvų įvairovė jūsų unikaliam būstui – paprasta suderinti su kitomis jūsų interjero spalvomis ir tekstūromis.


Lankstymas – terminis apdirbimas

lankstymasCorian® yra kieta medžiaga, tačiau tolygiai įkaitinus visą paviršių, tampa lanksti lyg minkšta oda ar guma. Naudojant specialias technologijas ir įrengimus, galima gaminti įvairiausių formų ir pavidalų kūrinius.


Peršviečiamumas

persvieciamumas2DuPont™ sukūrė atskirą kolekciją lengvai peršviečiamų spalvų. Tai dar viena Corian® savybė, padedanti kurti unikalų ir žavų interjerą, naudojant skirtingo ryškumo patalpos apšvietimą ar po paviršiumi tvirtinamus LED apšvietimo elementus.


Lengva priežiūra ir valymas

lengva-prieziuraLygūs, besiūliai, skysčių neįgeriantys, todėl lengvai ir greitai nuvalomi paviršiai – būtent tai, ko reikia tiek namuose, tiek ir bet kurioje įmonėje ar įstaigoje.


Tvirtumas ir patikimumas

tvirtumas-patikimumasCorian® medžiaga, sukurta būtent virtuvės ir kitiems darbiniams paviršiams, per daugiau nei 40 metų naudojimo visame pasaulyje ir beveik 20 metų mūsų šalyje, įrodė savo vertę ir patikimumą. Dauguma mūsų, net ir prieš 15 metų gamintų, stalviršių iki šios dienos yra puikios išvaizdos ir sėkmingai tarnauja savo šeimininkams.


Atnaujinimas ir restauravimas

atnaujinimas-restauravNet ir po daugelio metų naudojimo, paviršius galima atnaujinti, atstatant pirminę išvaizdą ir grožį. Stalviršių iš Corian® praktiškai neįmanoma sudėvėti. Unikalios medžiagos savybės ir technologijos suteikia mums beveik šimtaprocentinę galimybę sutvarkyti net ir sulaužytus, įtrūkusius ar kitaip apgadintus gaminius.


Šiltumas ir jaukumas

siltumas-jaukumasIšvaizdus ir tvirtas kaip akmuo, todėl Lietuvoje dažnai vadinamas dirbtiniu akmeniu, tačiau malonus ir šiltas liesti lyg medis. Tai vienas geriausių sprendimų, apjungiantis savyje grožį, jaukumą bei eleganciją su praktiškumu ir patikimumu.