Partneriams

no1
Mūsų kompanija, pirmoji Lietuvoje, pradėjo stalviršių gamybą iš Corian medžiagos 1995 m. Nuo pat veiklos pradžios mes skiriame ypatingą dėmesį bendradarbiavimui su baldus gaminančiomis ir importuojančiomis įmonėmis, dauguma jų iki šios dienos yra mūsų klientai.
zaliava
Corian medžiaga, daugiau kaip prieš 40 metų sukurta ir iki šiol gaminama JAV, kompanijos DuPont gamykloje. Lakštų pavidale, Corian yra gaunama iš mūsų regionui skirtų gamintojo sandėlių Belgijoje. Priklausomai nuo užsakymo komplektavimo aspektų, bet kurios spalvos lakštus mes atsivežame 2 savaičių laikotarpyje.
laikas
Gaminio gamyba, priklausomai nuo jo dydžio ir gamybos apkrovos, trunka taip pat iki 2 savaičių. Siekdami užtikrinti nepriekaištingą kokybę, stalviršių gamybą pradedame pamatavę pas klientą sustatytus baldus. Esant būtinybei, galima suderinti, kad stalviršiai būtų gaminami ir montuojami kartu su jūsų baldais.
etapai2
Visi gamybos etapai yra vienodai svarbūs, dėl to mūsų įmonės meistrai gaminį matuoja, gamina ir sumontuoja. Tokiu būdu, atsižvelgdami į kiekvieno kliento norus bei pageidavimus ir baldų bei patalpų specifikaciją, mes galime užtikrinti aukščiausios kokybės rezultatą.
darbuotojai
Mūsų įmonėje dirba meistrai, turintys daugiau nei 10 m. gamybos su Corian medžiaga patirtį. Bet kurio naujo darbuotojo, būtinai praėjusio specialius apmokymus, visus darbo etapus stebi ir kontroliuoja jo profesionalūs, ilgametę darbo patirtį turintys kolegos.
rupinasi
Rūpindamiesi klientais, mes neskirstome jų į didelius ar mažus, užsienio ar Lietuvos. Mums kiekvienas klientas yra pats svarbiausias.

kokybe2
Visi darbai turi būti atlikti laiku ir kokybiškai. Šia paprasta taisykle vadovaudamiesi mes žengiame į trečiąjį mūsų veiklos dešimtmetį.

 

Vienas iš mūsų pagrindinių tikslų, kad kiekvienas klientas gautų kuo pilnesnę informaciją tiek apie medžiagos 

privalumus, tiek ir apie trūkumus. Aktualios informacijos nebūna per daug, todėl rekomenduojme

pasidomėti ir atsisiųsti pilnesnę gamintojo informaciją apie produktą:

http://www.corian.uk/-documentation-#technicalliterature