Stalviršiai

Unikalios Corian® medžiagos techninės savybės leidžia pagaminti praktiškai bet kokios formos ir dydžio gaminį. Plati spalvų gama,

funkcionalūs ir lengvai prižiūrimi paviršiai – būtent tai, ko reikia jūsų namams, viešbučiams, restoranams ir barams, bankams ir sveikatos

apsaugos įstaigom, parduotuvėms ir ofisams…

Pageidaujant klientui, mes taip pat galime pasiūlyti gaminius iš panašių į Corian® medžiagų: Hi-Macs® , Hanex®, Staron®, Montelli®  ir kt. 

Priekinė briauna

Galimi įvairūs stalviršio priekinės briaunos sprendimai. Galite rinktis jums labiausiai patinkantį iš pateikiamų arba susikurti savo!


 

Bortelis prie sienos

Stalviršį galima tiesiog glausti prie sienos arba, išnaudojant medžiagos galimybes, išbandyti ir kitus, funkcionalesnius būdus. Keletą jų pateikiame čia:


* DĖMESIO !!! Dėl saugumo, darant sieninę dangą iš tos pačios medžiagos kaip ir stalviršis, elektrinės kaitlentės atveju – rekomenduojame, o esant dujinei kaitlentei – privaloma stalviršį platinti iki 650 mm. Tokiu būdu jūs ne tik apsaugosite sieninę dangą nuo apdegimo, bet ir galesite didelį puoda statyti ant tolimesnio kaitinimo elemento (jeigu stalviršis 600 mm. pločio, puodas tiesiog remiasi į sieną).